Foteliki samochodowe od marki Recaro – najpopularniejsze modele

W ofercie marki Recaro można znaleźć dość zróżnicowane foteliki samochodowe. Warto zapoznać się z najpopularniejszymi modelami.

Salia

Wśród najpopularniejszych fotelików samochodowych marki Recaro można wskazać taki model jak Salia. Jest to bardzo korzystny wybór, ponieważ użytkowanie tego fotelika może być stosunkowo długie. Idealnie sprawdzi się wśród dzieci od urodzenia aż do ukończenia siódmego roku życia, czyli do osiągnięcia przez dziecko wzrostu stu dwudziestu pięciu centymetrów. Fotelik ma regulowane oparcie wraz z zagłówkiem, co sprawia, że bez problemów można go dostosować do rosnącego dziecka. Fotelik jest obrotowy, dlatego z powodzeniem można go regulować nawet jedną ręką.

Toria Elite

Kolejnym modelem popularnego fotelika marki Recaro jest Toria Elite. Fotelik może być używany przez dziecko po ukończeniu piętnastu miesięcy aż do osiągnięcia wieku dwunastu lat. Waga dziecka powinna się natomiast mieścić w zakresie od dziewięciu do trzydziestu sześciu kilogramów. Fotelik montowany jest przodem do kierunku jazdy i możliwe jest w nim regulowanie pozycji dziecka. Wśród jego głównych zalet można wskazać zaawansowaną ochronę boczną, która zabezpieczy dziecko przed zgubnymi skutkami kolizji.

Mako 2 Elite

Foteliki Recaro obejmują także taki model jak Mako 2 Elite. Przeznaczony jest on dla dzieci w wieku od trzeciego do dwunastego roku życia, co sprawia, że z fotelika można korzystać przez dość długi czas. Fotelik ma zaawansowaną ochronę boczną. W bardzo łatwy sposób się go montuje, co jest możliwe z wykorzystaniem innowacyjnego systemu ISOFIX. Wśród głównych zalet tego modelu można również wymienić optymalną cyrkulację powietrza, a także dodatkową ochronę przed zabrudzeniami.

W tym dziale  Foteliki Recaro zalety nad produktami konkurencji?

Salia Elite

W przypadku najmłodszych dzieci doskonale sprawdzi się model Salia Elite, który może być użytkowany już od urodzenia się dziecka do osiągnięcia przez nie stu pięciu centymetrów wzrostu. Do około piętnastego miesiąca życia dziecko może być przewożone tyłem, a następnie przodem lub tyłem. Fotelik można obracać, dzięki czemu wkładanie oraz wyjmowanie dziecka staje się łatwiejsze. Model wyposażony jest w regulowany zagłówek, a także zaawansowaną ochronę boczną.

Kio

Wśród najczęściej wybieranych fotelików marki Recaro można wymienić także model Kio, który doskonale sprawdzi się wśród najmłodszych dzieci. Montowany jest z wykorzystaniem systemu ISOFIX, co jest doskonałym zabezpieczeniem. Mogą używać go dzieci do osiągnięcia stu pięciu centymetrów wzrostu lub osiemnastu kilogramów wagi. Fotelik wyposażony jest w doskonałe zabezpieczenia, wśród których wskazuje się między innymi 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz zaawansowaną ochronę boczną.

OptiaFix

Kolejnym modelem fotelika marki Recaro, na który warto zwrócić uwagę, jest OptiaFix. Jest to model dedykowany grupie dzieci ważących od dziewięciu do osiemnastu kilogramów. Fotelik wyposażony jest w system bezpieczeństwa HERO, system SmartFit, a także zaawansowaną ochronę boczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *