Foteliki z nosidełkiem od marki Recaro – przegląd

W momencie gdy dziecko przychodzi na świat życie jego rodziców zmienia się diametralnie. Poza obowiązkami rodzicielskimi konieczne jest zaopatrzenie się w całą gamę najróżniejszych akcesoriów dla noworodków. Jednym z nich jest fotelik z nosidełkiem, w którym będzie można zabrać ze sobą kilku lub kilkunastomiesięczne dziecko w każde miejsce, od wycieczki do sklepu, przez wizytę u lekarza, aż po odwiedziny u krewnych. Warto zwrócić uwagę na ofertę marki Recaro – renomowanego producenta, którego produkty otrzymały już wiele nagród i innych dowodów uznania. Jakie foteliki z nosidełkiem można dostać w sklepie firmy?

Fotelik RECARO Avan

Bardzo wygodny fotelik dziecięcy https://www.recaro-kids.pl/foteliki/foteliki-nosidelka-dla-niemowlat.html w przystępnej cenie. Wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz z użyciem przemyślanych metod produkcji zapewnia dziecku świetną wentylację, jednocześnie nie wprawiając go w dyskomfort. Oczywiście najważniejsze jest bezpieczeństwo malucha i trzeba przyznać, że stosunek ceny fotelika do zapewnianej ochrony jest niezwykle korzystny. Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa nie skręcają się ani nie drażnią skóry pasażera, a ochraniacze stanowią dodatkowe zabezpieczenie w razie wypadku. Z kolei w przypadku uderzenia bocznego ochronę zapewnia system ASP, skutecznie pochłaniający większość siły i minimalizując ryzyko. Poza tym montowany tyłem do kierunku jazdy fotelik Avan jest bardzo łatwy w obsłudze, a duża budka ochroni nawet ponadprzeciętnie wrażliwe dzieci przed słońcem. Fotelik można też podpiąć do wózka dziecięcego, co z pewnością zadowoli wielu rodziców.

W tym dziale  Masz wątpliwości, czy Twoje dziecko jest gotowe na samodzielny wyjazd wakacyjny? Odpowiadamy na wszystkie pytania

RECARO Privia EVO – fotelik nie tylko samochodowy

Innowacyjny fotelik Privia EVO jest bardzo lekki i poręczny, a mimo to zapewnia tak wysoki poziom bezpieczeństwa, że można go spokojnie zabrać w każdą podróż – nawet samolotem. Zgadza się, modeli RECARO Privia EVO jest jednym z naprawdę niewielu fotelików dziecięcych na polskim rynku, które spełniają wszystkie wymagania dotyczące fotelików samolotowych. Jednocześnie jest on bardzo wygodny, przez wzgląd na co mały pasażer nie powinien odczuwać dyskomfortu nawet podczas wielogodzinnych wycieczek. Model ten również daje się szybko zamontować w wózku, a baza fotelika typu SmartClick pozwala na jednoręczną obsługę i upewnienie się co do bezpieczeństwa dziecka.

Model RECARO Salia, czyli jeden z najbezpieczniejszych fotelików na polskim rynku

Poza możliwością podróży samolotowej fotelik Salia zawiera wszystkie funkcje dostępne w modelach omawianych powyżej. Ponadto zamiast trzypunktowych pasów, tak jak w przypadku fotelika Avan, zastosowano w nim aż pięciopunktową alternatywę, co w połączeniu między innymi z systemem ASP i ochraniaczami sprawia, że dziecko jest niemalże zawsze bezpieczne w pojeździe samochodowym. Ponadto jego obsługa jest jeszcze bardziej usprawniona, tak samo jak i poczucie komfortu jakie odczuwa pasażer fotelika. Jakby tego było mało, to fotelik RECARO Salia można obracać o 360°, a jego wysokość da się regulować wraz z rośnięciem dziecka.

W tym dziale  Kolonie tematyczne stały się hitem. Dowiedz się, czemu zawdzięczają swoja popularność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *