Jak mądrze kupić laktator

Wiele kobiet, które decydują się wrócić po urlopie macierzyńskim do czynnego życia zawodowego staje przed wyborem – sztuczne mleko, czy samodzielne odciąganie pokarmu.

Nie ma tutaj miejsca na rozważania, że korzystniej jest dłużej pobyć z dzieckiem w tym najważniejszym dla niego okresie z prostego powodu – dzisiejszy świat zmusza nas czasem do takich wyrzeczeń. Jeśli tylko nie mamy problemów z laktacją to wiadomo, że najlepszym wyjściem jest mleko matki, gdyż jest idealnym dla dziecka pokarmem – tak więc pora na wybór laktatora i to bezwzględnie elektrycznego, który pozwoli na szybkie i bezproblemowe odciągnięcie mleka. Na rynku dostępnych jest wielu producentów, ale poniżej pokażemy te w naszej opinii najnowocześniejsze na przykładzie laktatorów Medela. Nie ukrywamy również, że cechują się fantastycznym designer, który pozwala czasem zapomnieć , że mamy do czynienia z urządzeniem służącym do odciąganie pokarmu dla dziecka!

Laktatory Medela

Elektryczny laktator Medela na dwie piersi, to doskonały przykład praktyczności w nowoczesnym wydaniu, która zmienia tak uciążliwą czynność, jaką jest odciąganie pokarmu w wygodny i prosty zabieg, który można bez problemu wprowadzić do porządku dnia oraz wykonując przy okazji zawodowe obowiązki. Jeśli jeszcze przy okazji możemy wykorzystywać przerwy w czasie pracy na wizyty w domu i samodzielne karmienie dziecka, to mamy wręcz doskonałe wyjście z tej trudnej sytuacji. Jeśli jednak zdecydowałyśmy się na pozostanie w domu z nowym członkiem rodziny, to urządzenie do okazjonalnego odciągania pokarmu również nam się przyda.

W tym dziale  Logopedia dla dorosłych - na czym polega?

Posiadając mały laktator Medela z wygodnym elektrycznym  zasilaniem możesz spontanicznie wybrać się do kina lub na kolację z przyjaciółmi bez obawy o zachowanie i zdrowie dziecka. To niewielkie urządzenie pozwoli szybko zapełnić butelkę i wybrać się na rowerową przejażdżkę lub po prostu wyjść na siłownię. Natomiast, gdy wybieramy się z dzieckiem na pierwsze wakacje, a dotąd karmiłyśmy wyłącznie piersią zabierzmy ze sobą jeden z modeli ręcznych laktatorów Medela, które mogą okazać się bardzo praktyczną pomocą w trakcie podróży – nie zapominajmy, że nie we wszystkich miejscach znajdziemy wygodne miejsce do nakarmienia dziecka piersią.

Ile to kosztuje?

Dodatkowo koszt zakupu takiego urządzenia jest naprawdę niewielki. Jeśli natomiast dziecko jest chore i musi zostać w szpitalu lub jest wcześniakiem, to warto zaopatrzyć się w większe urządzenia, które pobudzą laktację dla zapewnienie odpowiedniej ilości mleka dziecku. Profesjonalne laktatory Medela, które po powrocie ze szpitala można wypożyczyć i używać dalej w warunkach domowych, to gwarancja zapewnienia maluszkowi najlepszej jakości pokarmu oraz najzdrowszych warunków rozwoju.

Główną zaletą elektrycznych laktatorów Medela jest szybkości pracy oraz nowoczesny design. Kompaktowy kształt pozwala na bezproblemowe noszenie ich ze sobą w różnych sytuacjach i szybkie napełnienie butelki w razie potrzeby. Doskonale także wpływają na poprawę komfortu życia, który przy nowym członku rodziny zawsze zostaje zachwiany.

W tym dziale  Karma dla kotów, czym się kierować przy wyborze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *